Kategorie

polecamy

płyn zimowy Motul 5 litrów

zimowy
płyn do spryskiwaczy
18,00pln
5 litrów

Olej VALVOLINE DURABLEND 10W40 DIESEL 5L Elbląg

Dostępny Dostępny
99,90 zł
(Cena netto: 81,22 zł)
pojemność 5 litrów

Półsyntetyczny olej silnikowy klasy Premium do samochodów osobowych – opracowany specjalnie do silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem – wykracza ponad wymagania większości producentów silników wysokoprężnych. 

Formuła oleju VALVOLINE DURABLEND DIESEL 10W40 oparta jest na wysokiej klasy wyselekcjonowanych dodatkach uszlachetniających, co sprawia, że DuraBlend oferuje lepsze właściwości niż inne półsyntetyczne i mineralne oleje silnikowe. DuraBlend zapewnia lepszą ochronę elementów silników pracujących w warunkach znacznego obciążenia, takich jak niskie i wysokie temperatury, krótkie cykle przejazdów, w których nie osiągana jest ustabilizowana temperatura pracy, jazda miejska z dłuższymi okresami pracy silnika na biegu jałowym, a także dłuższe przejazdy na wysokich obrotach. Olej Valvoline DuraBlend zapewnia zwiększoną trwałość w szerokiej gamie zastosowań. 

Zastosowanie:

Do silników wysokoprężnych - Odpowiedni do silników wysokoprężnych z wtryskiem bezpośrednim, z i bez turbodoładowania - Do samochodów używanych w niskich temperaturach - Zalecany do silników wysokoprężnych z wtryskiem bezpośrednim 

Klasa lepkości 

SAE 10W-40

Klasa jakości: 

ACEA: A3 / B4 , API: CF 

Specyfikacje 

MB 229.1, VW 505.00